به استحضار مي رساند شركت فلزتدارك فولاد مباركه در نظر دارد موضوع " خريد يك دستگاه تيكنر" را بر اساس اسناد مناقصه به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.

به استحضار می رساند شركت فلزتدارک فولاد مبارکه در نظر دارد موضوع " خرید سه دستگاه سنگ شکن والس (رول کراشر)" را بر اساس اسناد مناقصه به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.

به استحضار می رساند شركت فلزتدارک فولاد مبارکه در نظر دارد موضوع " خرید یک دستگاه فیلتر درام با ظرفیت 20 تا 25 تن بر ساعت " را بر اساس اسناد مناقصه به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.

به استحضار می رساند شركت فلزتدارک فولاد مبارکه در نظر دارد موضوع " خرید 2 دستگاه فیلتر پرس (65 قابه) به ابعاد 1*1 متر" را بر اساس اسناد مناقصه به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.

شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان (سهامی خاص) در نظر دارد جهت طراحی آزمایشگاه آنالیز و فرآوری مواد معدنی، واجدین شرایط را از طریق فراخوان عمومی شناسایی نماید.

به استحضار می رساند شركت فلزتدارک فولاد مبارکه در نظر دارد موضوع فروش 6 دانگ عرصه و عیان یک قطعه زمین به مساحت 704 متر مربع " واقع در استان تهران، شهرستان شمیرانات، خیابان ولیعصر، باغ فردوس را از طریق مزایده به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.

به استحضار می رساند شركت فلزتدارک فولاد مبارکه در نظر دارد موضوع " قرارداد خرید لاینر و لیفتر بار آسیاهای گلوله ای معدن سنگ آهن در شهرستان طبس، استان خراسان جنوبی"  را براساس اسناد مناقصه به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.

به استحضار می رساند شركت فلزتدارک فولاد مبارکه در نظر دارد موضوع " خرید 10 ست آهنربای نئودیوم N42 در ابعاد40*50*100  و گوس 5000  جهت 10 دستگاه سپراتور "  را بر اساس اسناد مناقصه به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.

به استحضار می رساند شركت فلزتدارک فولاد مبارکه در نظر دارد موضوع " اجاره یک دستگاه کامیون و یک دستگاه لودرجهت فعالیت در معدن نرم در منطقه عشق آباد طبس "  را بر اساس اسناد مناقصه به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.

به استحضار می رساند شركت فلزتدارک فولاد مبارکه در نظر دارد موضوع " خرید ، نصب و راه اندازی 10 دستگاه سپراتور "  را بر اساس اسناد مناقصه به متقاضيان واجد شرايط واگذار نمايد.