جایزه ملی تعالی سازمانی

رئیس تضمین کیفیت و HSE شرکت فلزتدارک فولاد مبارکه گفت: در راستای رشد و ارتقای سطح در تمامی ابعاد و تضمین موفقیت در بلندمدت، حرکت در مسیر تعالی سازمانی در دستور کار شرکت قرار گرفت .

همایش اعطای گواهی تعهد به تعالی

شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه در نوزدهمین همایش تعالی سازمانی موفق به دریافت گواهی تعهد به تعالی در بخش خدمات شد . به گزارش ایراسین ، شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه، در نوزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی که روز سه‌شنبه سوم اسفندماه ۱۴۰۰ در سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، موفق به دریافت گواهی تعهد به تعالی در بخش خدمات شد .

نمایشگاه فولاد

مدیرعامل شرکت فلز تدارک گفت: جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، محلی برای اجتماع و همفکری تولید کنندگان و فعالان عرصه صنعت فولاد است . محمد حسین قورچانی، مدیر عامل شرکت فلز تدارک، در حاشیه سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، که از روز سه شنبه 19 بهمن ماه 1400 آغاز و تا دو روز دیگر ادامه دارد، در گفتگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، محلی برای اجتماع و همفکری تولید کنندگان و فعالان عرصه صنعت فولاد است؛

دومین سایت تولید و پیش‌ فرآوری سنگ‌آهن فلز تدارک

دومین سایت تولید و پیش‌ فرآوری سنگ‌آهن شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان در شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی افتتاح شد .

ارزیابی عملکرد شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان

طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته، ارزیابی عملکرد ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه از شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در روز ۱۱ آبان ۱۴۰۰ توسط ارزیابان شرکت فولاد مبارکه انجام شد .

تأمین‌ مواد اولیه پایدار فولاد مبارکه

مدیرعامل شرکت فلزتدارک با اشاره به تأمین پایدار سنگ آهن و کنسانتره شرکت فولاد مبارکه توسط این شرکت گفت: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی حوزه صنعت و معدن می‌تواند بستر شبکه‌سازی و پیداکردن تأمین‌کنندگان اولیه با سایر شرکت‌های فعال در این حوزه را فراهم کند .

مدیر عامل شرکت فلز تدارک

به گزارش ایراسین و به نقل از روابط عمومی شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان، محمد حسین قورچانی مدیر عامل شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان از آغاز عملیات اکتشافی تفصیلی معدن سرویان دلیجان خبر داد .

روز مهندس

مهندسان برای عزت و سرافرازی ایران اسلامی مجاهدت می‌کنند. شرکت فولاد مبارکه با تمام سختی‌ها و وجود تحریم‌ها توانسته است قله‌های علم و فناوری را توسط مهندسان این مرز و بوم فتح کند. به گزارش ایراسین، مدیرعامل شرکت فلز تدارک به مناسبت پنجم اسفندماه، روز مهندس یادداشتی در اختیار پایگاه خبری تحلیلی ایراسین قرار داد. در متن یادداشت محمدحسین قورچانی آمده است: پنجم اسفند ماه در تقویم ایران اسلامی بزرگداشت روز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و...

به گزارش خبرنگار ایراسین، آیین افتتاح نخستین سایت تولید و پیش‌فرآوری سنگ آهن گروه فولاد مبارکه با محوریت شرکت فلز تدارک، با حضور مدیر فرآوری، مدیر استخراج مواد معدنی فولاد مبارکه و مدیرعامل شرکت فلزتدارک برگزار شد. در این مراسم، در خصوص تأمین پایدار مواد اولیه، توسعه عملیات اکتشافی، افزایش بهره‌وری در استخراج سنگ آهن، افزایش سهم کنسانتره تبدیلی در سبد تأمین خوراک گروه مبارکه، بحث و تبادل نظر شد و خط تولید فرآوری سنگ آهن شرکت فلزتدارک در سنگان،...

محمد حسین قورچانی، مدیر عامل شرکت فلز تدارک

مدیرعامل شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت. به گزارش ایراسین، فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه که در تقویم به نام روز خبرنگار مزین شده فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به خبرنگاران و انسان های فرهیخته ای است که با نگرش عمیق به رخدادها به دنبال بیان حقایق هستند . اصحاب رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی، رسالت خطیری را بر عهده دارند و مسئولیت این قشر در جاری سازی شفافیت بیش از هر زمان دیگری است . به راستی که رسالت خبرنگاران...